فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / اکسس کنترل / خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس و نکات کلیدی برای سفارش آن

خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس و نکات کلیدی برای سفارش آن

برای خرید خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس به شما دستگاهایی که دارای سنسور قدرتمند اثر انگشت هستند را پیشنهاد می کنیم، چرا که جهت خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس باید این نکته را مد نظر قرار دهید که اگر صرفا دستگاه حضور و غیاب کارتی را انتخاب کنید احتمال مفقود شدن آن توسط دانش آموزان زیاد است این نکته بصورت تجربی و پس از تقاضای زیاد چاپ مجدد کارتهای حضور و غیاب به ما دریافت شده است.

نرم افزار حضور و غیاب مدارس

پس از مد نظر قرار دادن نکات بالا جهت خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس در میابیم که  خیلی محدودیتی  در انتخاب نداریم چرا که برای خرید دستگاه حضور و غیاب  دانش آموزی مشتریان گمان می کنند باید دستگاه تخصصی ویژه و خاصی خریداری کنند در حالی که طراحی نرم افزار نقش بسزایی دارد.

برای نرم افزار دستگاه حضور و غیاب مدارس  چه امکاناتی را باید لحاظ کنیم؟

از معروفترین امکاناتی که برای نرم افزار حضور و غیاب مدارس مد نظر قرار می دهیم ارسال پیامک بعد از اعلام و حاضری دانش آموز به اولیا و ناظم مدرسه است. که این  احساس امنیت برای  اولیا، ایجا می کند و همچنین ناظم  بدون نیاز جهت  سرکشی به تک تک کلاس ها از  حضور داشن آموزان مطلع است.

خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس

یکی از دستگاه هایی که به دلیل سنسور قوی اثر انگشت می تواند دستگاه حضور و غیاب مناسبی برای مدارس باشد؛ BIOSTION L2 است که می توانید مشخصات آن به شرح زیر است:

  • حافظه ۲GB Flash + ۲۵۶ MB RAM
  • اثر انگشت بسیار قوی با الگوریتم یک میلیون لاگ متنی
  • ظرفیت ذخیره (۵۰۰۰۰۰):۱:۱وn:1(100000)
  • ذخیره اثر انگشت :(۱۰۰۰۰۰۰):۱:۱وn:1(200000)
  • امکان ذخیره ۱۵اثر انگشت برای هر دانش آموز
  • ولتاژ : ۱۲VDC
  • کیفیت صدا : ۱۶-bit hi-fi
    جهت اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مربوط به وب سایت دیگر مجموعه ما که در آن جزئیات بیشتر دستگاه حضور و غیاب BIOSTION L2 شرح داده شده است مراجعه نمایید.
خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس

دستگاه حضور و غیاب bio lit n2

دستگاه حضور و غیاب bio lit n2 هم می تواند دستگاه حضور و غیاب مناسبی برای مدارس باشد در این دستگاه می توان جای کارت از موبایل نیز استفاده کرد البته این کارت برای پرسنل مدارس مناسبتر است.

خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس

دستگاه حضور و غیاب با تشخیص چهره BioStation A2

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره BioStation A2 هم قابلیت تشخیص چهره و هم اثر انگشت دارد جالب است بدانید این دستگاه دارای تشخیص بافت زنده است و می تواند ۲ اثر انگشت برای هر انگشت را ثبت کند تا در صورت بروز اشتباهی در قرار دادن انگشت از سوی دانش آموزان روی سنسور این خطا تشخیص داده شود و رفع گردد.

خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس
BioStation A2

BioStation 2 پیشنهاد دیگر ما برای حضور و غیاب و کنترل تردد در مدارس

این دستگاه با صفحه مانیتور مناسب و سنسور قوی اثر انگشت برای مدارس مناسب است. سایت ترددبان اطلاعات جزئی دستگاه bio station 2 را منتشر کرده است.

خرید دستگاه حضور و غیاب مدارس
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه حضور غیاب انگشتی

فروش دستگاه حضور غیاب انگشتی ارزان قیمت مدل EB-110

خرید و فروش دستگاه حضور غیاب انگشتی را برای مشتریانی پیشنهاد می کنیم که موقعیت …