مشاوره و سفارش

سیستم حضور و غیاب

کارایی دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت ، تشخیص چهره و کارت جهت کنترل تردد ورود و خروج پرسنل در محل کار می باشد. استفاده از دستگاه حضور و غیاب همراه با نرم افزار حضور و غیاب تحت وب یا ویندوز کارفرمایان را قادر می سازد تا به طور مستقیم و آنلاین بر تردد پرسنل نظارت نمایند. همچنین خرید ساعت حضور و غیاب با قیمت مناسب سبب كاهش هزینه ها، بالا بردن راندمان كاری و دوری از اشتباهات محاسباتی در حقوق و دستمزد می گردد.

گیت تردد

گیت کنترل تردد شامل گیت های شیشه ای و گیت های میله ای می باشند. برای کنترل تردد نفر میتوان از هر دو نوع گیت استفاده نمود نمونه استفاده از گیت کنترل نفر شیشه ای میتوان به گیتهای مترو اشاره کرد گیت اهرمی یا میله ای بیشتر برای باشگاه ها و مراگزی که احتمال برخورد با گیت وجود دارد استفاده میشود مانند گیتهای ایستگاه های brt

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
حضور و غیاب-سفارشیموجودتماس بگیرید
;کنترل تردد-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه تردد سی تی آر ال با بیش از 10 سال تجربه در زمینه کنترل تردد و ایجاد امنیت در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی، به عرضه محصولاتی چون گیت کنترل تردد،اتوماسیون گشت نگهبانی ، سیستم های حضور و غیاب، انواع اسکنر اثر انگشت، وب کیوسک دیجیتال ، انواع اکسس کنترل و همچنین انواع نرم افزار های مربوط به آن با تیم زبده و پشتیبانی مناسب، می پردازد. مهیا نمودن فضای امن و آرام رسالت ماست.

مدیر مجموعه تردد سی تی آر ال

هادی اسدی

Call Now Buttonتماس بگیرید