فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / گیت کنترل تردد / گیت کنترل تردد قیمت عمده و تکی با خدمات پس از فروش

گیت کنترل تردد قیمت عمده و تکی با خدمات پس از فروش

برای خرید گیت کنترل تردد قیمت ، کیفیت خدمات پس از فروش و سرعت در نصب حرف اول را می زند.طبیعتا همه این ها دررضایت مشتری اهمیت دارد.در نظر داشته باشید خرید گیت کنترل تردد ارزان قیمت و یا با قیمت بالا هر دو می تواند به خرید ناموفق شما هم منجر گردد.شما قبل خرید حتما باید به آیتم های مهم و تناسب گیت (از نظر کیفیت، کاربری و قیمت) با مجموعه دقت داشته باشید.

تعریف گیت کنترل تردد قیمت مناسب و توجیه اقتصادی

گیت کنترل تردد علی رقم اینکه باطنی خشن دارد و می تواند خیلی مقتدرانه جلوی عبور و مرور افراد غیرمجاز را بگیرد، ولی باید ظاهری آراسته و دعوت کننده داشته باشد. شما گیت کنترل تردد را خریداری می کنید تا کیفیت کنترل رفت و آمدها در شرکتتان بالا رود. و در کنارآن نیروی انسانی را بهینه استفاده کنید. چراکه با خرید گیت کنترل تردد قیمت مناسب دیگر ناچار نیستید، نیروی انسانی زیادی را مقابل ورودی ها قرار دهید و حراست در مکان های دیگر بکار گرفته خواهند شد. پس علی رغم اینکه ابتدا برای گیت کنترل تردد هزینه ای پرداخت می کنید، ولی به مرور نه تنها هزینه آن توسط خود گیت تامین می گردد، بلکه از دادن حقوقی که هیچ توجیه اقتصادی ندارد پرهیز خواهید نمود.

نکاتی که هنگام خرید گیت کنترل تردد قیمت مناسب باید دقت کرد

هنگام خرید گیت کنترل تردد همیشه به این نکات دقت داشته باشید که گیت کنترل تردد، تا چه حد درجه امنیت مجموعه شما را تامین می کند؟ میزان رفت و آمد وتردد در مجموعه شما چقدر است؟ بودجه در نظر گرفته برای خرید گیت کنترل تردد چقدر است؟

هنگام خریدگیت کنترل تردد دچار خطا نشویم

در خرید گیت کنترل تردد برخی دچار خطا می شوند. مثلا بدلیل اینکه قیمت گیت کنترل تردد شیشه ای بالا تر از گیت کنترل تردد میله است، به مشتری پیشنهاد می دهند در صورت کمبود بودجه می تواند از گیت ۳شاخه میله ای استفاده کند.در حالی که این خطا در آینده نزدیک عیان و هویدا می گردد.گیت کنترل تردد شیشه ای به دلیل اینکه دربهای کشویی و سنسور باز و بست دارد، موجب بالا رفتن سرعت رفت و آمد در مکان های پرتردد، می شود و گیت میله ای از این سرعت می کاهد، اگر شما از گیت میله ای در مکان های شلوغی که به کنترل با سرعت بالا نیاز دارد، استفاده کنید، طبیعتا بی نظمی و هرج و مرج را در پی خواهد داشت.
ابعاد گیت کنترل تردد هم مهم است. در اداره ها و سازمانها گیت با ابعاد انسانی و نفر رو در نظر گرفته می شود. ولی در محل هایی مانند فرودگاه و یا فروشگاه های زنجیره ای باید گیتی با عرض استاندارد در نظر گرفت که چمدان ها و مسافر براحتی از آن عبور کند.

گیت کنترل تردد قیمت
یک نمونه گیت کنترل تردد میله ایگیت کنترل تردد قیمت
گیت شیشه ای که در بازار به گیت کنترل تردد مترویی نیز شهرت دارد
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گیت ضدعفونی کننده

فروش گیت ضدعفونی کننده دست و کنترل تردد

با توجه به شیوع ویروس کرونا فروش گیت ضدعفونی کننده دست آغاز گردید. این گیت …