فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / دستگاه تردد / گیت کنترل تردد ایرانی برای ارگان ها و سازمان ها

گیت کنترل تردد ایرانی برای ارگان ها و سازمان ها

مرکز فروش انواع گیت کنترل تردد در ایران / بسیاری از سازمان ها و شرکتها تمایل دارند تا گیت کنترل تردد ایرانی و تولید ملی خریداری کنند.
سالهاست که مسئولین کشور بر تولید ملی و جهش تولید تاکید دارند و نقطه پیشرفت جامعه را در تولید داخلی می بینند. برای همین کارخانه های مختلف نهایت تلاش خود را در این خصوص از سر گرفته اند.
گیت کنترل تردد ایرانی از نمونه بارز یک تولید ملی موفق است. چرا که هم از نظر قیمت گیت کنترل تردد و همچنین کیفیت آن تناسب و تعادل را مشاهده می کنیم.
کیفیت گیت کنترل تردد ایرانی صادرات آن را نیز در پی داشته است.

معرفی چند گیت کنترل تردد ایرانی

گیت های ایرانی به نسبت خارجی خود ارزانتر و نکته مهم اینکه کیفیت و استاندارد قابل قبولی دارد. کیفیت بدنه و سیستم الکترونیک این دستگاه از مهمترین بخش های گیت عبور و مرور هستند.
گیت کنترل ترددhp102 که یک گیت شیشه ای (مترویی) است ازنمونه گیتهای کنترل تردد پرفروش ساخت ایران محسوب می شود. این گیت با درب های کشویی شیشه ای بسیار مقاوم، قابلیت تردد ۵۰ نفر در هر دقیقه را دارد و می تواند به کنترل تردد دقیق آنها بپردازد.
این گیت معمولا برای اماکنی مانند مترو، شرکت ها،سازمان ها،مورد استفاده قرار می گیرد. اندازه استاندارد، و آیتم های ورود و خروج(از یک طرفه بسته ، از دو طرفه بسته یا باز) از خصوصیات این دستگاه است. نکته دیگر اینکه دستگاه حضور و غیاب hp102 قابلیت یکپارچه سازی بادستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد را دارد.و قرائتگرهایی مجهز به انواع کارت مایفر، و یا اسکنر اثرانگشت به آن متصل می شود.

گیت کنترل تردد ایرانی

گیت کنترل تردد ایرانی ضدعفونی کننده دست

از دیگر گیتهای ایرانی می توان به گیت کنترل تردد ضدعفونی کننده دست اشاره نمود که همزمان با شیوع ویروس کرونا تولید گردید. این گیت به شکل میله ای طراحی شده است. دلیل اینکه این گیت کنترل تردد ۳شاخه است، کنترل دقیق تر برای اطمینان خاطر اپراتور بمنظور کنترل ارباب رجوع و اینکه بصورت مطلوب ضدعفونی صورت گیرد. طبیعتا میزان تردد در این گیت نسبت به گیت کنترل تردد hp102 در هر دقیقه کمتر است به گونه ای که در این گیت در هر دقیقه ۲۰ نفر امکان تردد را دارند.
شما می توانید هم اکنون نسبت به خرید گیت کنترل تردد با قابلیت ضدعفونی کننده دست اقدام کنید.
گیت کنترل تردد ۳شاخه با گیت فوق تفاوتی ندارد تنها مخزن ضدعفونی آن است که به گیت ضدعفونی دست اضافه گردیده است.

گیت کنترل تردد ایرانی

چرا گیت کنترل تردد ایرانی بخریم؟

گیت کنترل تردد ایرانی علاوه بر اینکه نسبت به مدل خارجی خود تفاوتی ندارد، در مواردی کیفیت بالاتر هم نسبت به مشابه مدل خارجی خود دارد.
در صورت نقص در گیت کنترل تردد خارجی، خیلی سخت به قطعات و خدمات پس از فروش آن دسترسی خواهیم داشت و معمولا دستگاه مدت زمان زیادی از کار می افتد. در این زمان طبیعتا امنیت مجموعه کمتر می شود. برای همین گیت کنترل تردد با کیفیت ایرانی را به شما تاکید و سفارش می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه حضوروغیاب رایگان

دستگاه حضوروغیاب رایگان بخرید

رایگان شدن هزینه دستگاه حضورو غیاب غیر واقعی نیست . اینکه بتوانید، دستگاه حضوروغیاب رایگان …