فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / اکسس کنترل / فروش دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی

فروش دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی با رعایت پروتکل های بهداشتی

فروش دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی حتی در زمان ویروس کرونا هم رواج داشت. و بعنوان دستگاه هایی پرفروش، عرضه گردید. نکته جالب در اینجا دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ارزان و پرکاربردی بود که ضعف آن خود به فرصتی برای استفاده و خرید بسیاری از شرکت های کوچک وغیر امنیتی تیدیل شده بود. البته تعجب در اینجا طبیعی است ولی بعد از خواندن این متن بیشتر متوجه کاربرد این دستگاه خواهید شد.

فروش دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی zk مدل TFS70

در دستگاه حضور وغیاب کارتی و اثر انگشتی TFS70 ، اثر انگشت سریع و ظرف مدت ۱ ثانیه تشخیص داده می شود ولی اگر هم با دستکش پلاستیکی (به خصوص دستکش جراحی یا اصطلاحا لاتکس دار) به ثبت اثر انگشت بپردازیم، باز شاهد خواهیم بود که دستگاه قادر به خواندن و تایید اثر انگشت آن فرد را دارد. این حسن نیست. ضعف دستگاه است چرا که دستکش یک بافت مصنوعی به حساب می آید که سنسور دستگاه آن را در نظر نگرفته است. و نتوانسته فرق میان بافت زنده را از بافت تقلبی تشخیص دهد.
دستگاه zk مدل TFS70 این خصویت را دارد؛ برای همین می توان گفت این ضعف در مکان هایی که از حساسیت بالایی برخوردار نیستند (مانند یک رستوران، اداره های کوچک و…) قابل استفاده است. پس در مشاغل غیر حساس دستگاه حضور و غیاب TFS70 حسن هم دارد و آن رعایت پروتکل های بهداشتی است. در اینجا این ویدئو را می توانید مشاهده کنید. و به این موضوع پی ببرید.

فروش دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی

بادستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی zk مدل TFS70 آشنا شویم

دستگاه حضور و غیاب TFS70 دستگاه چینی با قابلیت اتصال به دربهای مکانیک، انواع گیت کنترل تردد ، و راهبند است.صفحه نمایش این دستگاه کوچک(۲ اینچ) ولی به نسبت موارد استفاده از آن استاندارد می باشد.با اینکه دستگاه چینی مذکور کوچک است ۳ کارکرد اثر انگشت، کد و کارت را دارا می باشد و می تواند ۳۰۰۰ کاربر را ثبت و یکصدهزار تردد را ساپورت نماید. با توجه به قیمت پایین این دستگاه خصوصیاتی که در مورد آن گفتیم بی نظیر است . و سرعت تایید و شناسایی یک ثانیه ای آن هم مهر تایید دیگری است برای معرفی سایت ترددبان به مشتریان گرامی.

ارتباط دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد TFS70 از طریق TCP/IP-USB-RS232 و خروجی Wagand است.

فروش دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کیوسک لمسی سفارش غذا

قیمت کیوسک لمسی سفارش غذا( قیمت کارخانه)

قیمت کیوسک لمسی سفارش غذا را در این صفحه می توانید پیگیری نمایید. خرید وب …